Zignorował znak STOP- zderzył się z pociągiem

Zignorował znak STOP- zderzył się z pociągiem

W pierwszy dzień długiego weekendu majowego doszło do poważnie brzmiącego zdarzenia na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Gierałtowicach. Kierujący samochodem osobowym zignorował znak STOP. W rezultacie ucierpiał na szczęście tylko samochód i lokomotywa.

Do groźnego zdarzenia doszło 29 kwietnia na niestrzeżonym przejeździe przy ulicy Brzezina w Gierałtowicach. Kierujący samochodem osobowym 26 latek poruszajacy się wraz z dwójką pasażerów nie zastosował się do znaku STOP usytuowanego przed przejazdem kolejowym. Następstwem jego manewru była kolizja z jadącym pociągiem towarowym. W wyniku zdarzenia nie ucierpiał żaden uczestnik. Jak się okazało kierujacy osobówką nie posiadał uprawnień. Zarówno kierowca osobówki jak i motorniczy byli trzeźwi.

Previous Śmiertelny wypadek na budowie
Next Publikujemy wizerunek podejrzanego

Może to Ci się spodoba

Gliwice na Sygnale 0 Comments

PODSUMOWANIE WEEKENDU – ZATRZYMANIA

Podczas minionego weekendu policjanci gliwickiego garnizonu ujęli 8 sprawców przestępstw, w tym 4 nietrzeźwych kierujących (liczba nie obejmuje sprawców wykroczeń). W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub bezpośrednio po zgłoszeniu

Gliwice na Sygnale 0 Comments

SPRAWCA FAŁSZYWYCH ALARMÓW ZATRZYMANY

Wczoraj wieczorem mieszkańcy niektórych miejscowości gminy Rudziniec mogli być zaniepokojeni sygnałami pojazdów służb ratowniczych. Po 21.00 nadeszło zgłoszenie o umyślnym rozszczelnieniu rury gazowej przy pomocy siekiery. Potem napływały kolejne informacje:

Gliwice na Sygnale 0 Comments

KRADŁA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ-ZOSTAŁA ZATRZYMANA

Policjanci z Komisariatu V zatrzymali 34-letnią mieszkankę Gliwic podejrzaną o kradzież energii elektrycznej. Mieszkająca w Sośnicy na ulicy Klonowej kobieta w swoim mieszkaniu korzystała z energii elekrtycznej z pominięciem licznika.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź