Wpadli w „dziupli”

Wpadli w „dziupli”

Na wniosek policjantów i prokuratora Sąd Rejonowy w Gliwicach tymczasowo aresztował 45-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzieże samochodów. Jego dwóch pomocników objęto dozorami policji oraz poręczeniami majątkowymi. Zatrzymania, to efekt pracy gliwickich i katowickich śledczych.

Policjanci z Wydziału do Spraw Zwalczania Przestępczości Przeciwko Mieniu KMP w Gliwicach, wspólnie z policjantami z Wydziału do Spraw Przestępczości Samochodowej KMP w Katowicach, wkroczyli na teren niezamieszkanej od dłuższego czasu posesji na terenie gminy Wielowieś. Na miejscu, w stodole, zatrzymali oni na gorącym uczynku mężczyznę, który rozkręcał pochodzące z kradzieży audi Q7. Śledczy znaleźli też szereg urządzeń i narzędzi służących do pokonywania zabezpieczeń elektronicznych pojazdów.

Wśród zatrzymanych znaleźli się 45-latek bez stałego zameldowania – notowany i karany w przeszłości za udział w przestępczości samochodowej, oraz jego wspólnicy: 26-letni mieszkaniec Wielowsi i 28-letni zabrzanin. Na podstawie zebranych w śledztwie dowodów, do tej pory przedstawiono 45-latkowi zarzut kradzieży czterech luksusowych aut o wartości prawie 600 tys. zł. Jego kompani usłyszeli zarzuty uczestnictwa w procederze i decyzją prokuratora zostali objęci dozorami oraz poręczeniami majątkowymi. Sprawa jest rozwojowa i prowadzący ją policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Previous Bracia dilerzy zatrzymani przez śledczych
Next WRĘCZONO ODZNAKI „PONUREGO”

Może to Ci się spodoba

Gliwice na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANO KOLEJNYCH PODEJRZANYCH O KRADZIEŻE AUT

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu gliwickiej komendy rozpracowali i wytropili kolejnych podejrzanych o kradzieże samochodów. Stróże prawa zatrzymali 31-letniego gliwiczanina i jego 40-letniego wspólnika z Bytomia.

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Pędził przez osiedle pod wpływem amfetaminy

Wczoraj wieczorem na osiedlu Trynek patrol z drogówki zainteresował się zbyt szybko jadącym renaultem clio. Radiowóz ruszył w pościg. W konsekwencji policyjnych działań około godziny 21.30 na ul. Kochanowskiego zatrzymano

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Publikujemy wizerunek osoby podejrzanej

Detektywi z III Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży mieszkaniowej. Starsza pani z rejonu ul. Dunikowskiego wpuściła do domu „spragnioną osobę”. Młoda kobieta ugasiła pragnienie, po czym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź