Weekendowe zatrzymania na gorącym uczynku

Weekendowe zatrzymania na gorącym uczynku

Podczas minionego weekendu policjanci gliwickiego garnizonu zatrzymali 6 sprawców przestępstw. Dwóch to nietrzeźwy kierujący. W grupie ujętych na gorącym uczynku lub bezpośrednio po zgłoszeniu znaleźli się m.in. podejrzani o: kradzież z włamaniem, uszkodzenie ciała, przestępczość narkotykową. Nasi mundurowi podjęli ponad 550 interwencji, ujęli 5 osób poszukiwanych przez organy ścigania i wymiar sprawiedliwości. Na drogach doszło do 14 kolizji i jednego wypadku w którym ucierpiał rowerzysta.

23.08.2019 godz. 18:33, na ul. Lotników w Gliwicach doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 31-latek kierujący pojazdem marki Opel Astra podczas włączania się do ruchu z drogi dojazdowej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 44-latkowi kierującemu rowerem, który przemieszczał się chodnikiem. W wyniku zdarzenia doszło do bocznego zderzenia się rowerzysty z pojazdem. Rowerzysta doznał złamania nogi. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postepowanie prowadzi KMP Gliwice.

Jako niechlubny ,,zwycięzca” weekendowego rankingu kierowców w stanie po użyciu alkoholu, okazał się 62-latek kierujący dostawczym fiatem, który w wydychanym powietrzu miał niespełna 2,3 promila.

Previous Przestrzegamy przed domokrążcami
Next Wypadek, w którym ucierpiał motocyklista

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zidentyfikowano ofiarę wypadku z udziałem pociągu

Wiadomo już, kim był mężczyzna potrącony w Gliwicach przez pociąg. W rozpoznaniu zwłok pomógł automatyczny system identyfikacji daktyloskopijnej. Tym samym kończymy działania poszukiwawczo-identyfikacyjne. Dziękujemy internautom za zaangażowanie i przesyłanie swoich

Wiadomości 0 Comments

Jutro akcja „NURD”

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Gliwicach jutro, 7 marca, będą prowadzić na podległym sobie terenie działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. W akcji zostanie wykorzystany m.in. sprzęt monitorujaco-nagrywający.  

Wiadomości 0 Comments

Przekazanie kierownictwa w III komisariacie

Od wczoraj stanowisko komendanta III Komisariatu Policji w Gliwicach piastuje podinsp. Jarosław Dyło, wcześniej zastępca komendanta jednostki w Knurowie. Mł. insp. Jarosław Milczyński, dotychczasowy szef „trójki”, przeszedł na emeryturę. W

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź