Weekendowe zatrzymania na gorącym uczynku

Weekendowe zatrzymania na gorącym uczynku

Podczas minionego weekendu policjanci gliwickiego garnizonu zatrzymali 6 sprawców przestępstw. Dwóch to nietrzeźwy kierujący. W grupie ujętych na gorącym uczynku lub bezpośrednio po zgłoszeniu znaleźli się m.in. podejrzani o: kradzież z włamaniem, uszkodzenie ciała, przestępczość narkotykową. Nasi mundurowi podjęli ponad 550 interwencji, ujęli 5 osób poszukiwanych przez organy ścigania i wymiar sprawiedliwości. Na drogach doszło do 14 kolizji i jednego wypadku w którym ucierpiał rowerzysta.

23.08.2019 godz. 18:33, na ul. Lotników w Gliwicach doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 31-latek kierujący pojazdem marki Opel Astra podczas włączania się do ruchu z drogi dojazdowej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 44-latkowi kierującemu rowerem, który przemieszczał się chodnikiem. W wyniku zdarzenia doszło do bocznego zderzenia się rowerzysty z pojazdem. Rowerzysta doznał złamania nogi. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postepowanie prowadzi KMP Gliwice.

Jako niechlubny ,,zwycięzca” weekendowego rankingu kierowców w stanie po użyciu alkoholu, okazał się 62-latek kierujący dostawczym fiatem, który w wydychanym powietrzu miał niespełna 2,3 promila.

Previous Przestrzegamy przed domokrążcami
Next Wypadek, w którym ucierpiał motocyklista

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PRZEDSIĘBIORCO, UWAŻAJ NA OSZUSTÓW

Gliwiccy stróże prawa po raz kolejny otrzymali zgłoszenie od oszukanego przedsiębiorcy. Został oszukany przez firmę, która miała zajmować się pozycjonowaniem. Wpłacił pieniądze w zamian za usługę, która nie została wykonana.

Wiadomości 0 Comments

Gliwicki policjant ponownie wyróżniony przez czytelników

Służący w V Komisariacie Policji w Gliwicach sierż. szt. Sławomir Tokarz kolejny raz został wyróżniony przez media. Tym razem znalazł się w gronie laureatów plebiscytu Osobowość Roku 2017, organizowanego przez

Wiadomości 0 Comments

Poważny wypadek na Zygmuntowskiej

W czwartek po godz.22.00 na skrzyżowaniu doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty i samochodu osobowego. 47-latek kierujący jednośladem z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Jak wstępnie ustalono 44-letni mieszkaniec Gliwic

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź