STARSZY MĘŻCZYZNA POTRĄCONY NA PASACH

STARSZY MĘŻCZYZNA POTRĄCONY NA PASACH

Wczoraj, 5 listopada o godzinie 9.10 przy ul. Toszeckiej w Gliwicach doszło do potrącenia pieszego. Poszkodowany przechodził na oznakowanym przejściu. Z obrażeniami trafił do szpitala.

62-letni kierowca volkswagenem golfa, jadący ul. Toszecką, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 74-letniego gliwiczanina. Mężczyzna doznał obrażeń ciała, w stanie nieprzytomnym został przetransportowany do szpitala. Kierujący był trzeźwy, zatrzymano mu prawo jazdy. Postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny KMP Gliwice.

Previous Przyszłość polskiej energetyki - rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego
Next Jak powstają grudki perliste?

Może to Ci się spodoba

Gliwice na Sygnale 0 Comments

POLICYJNY POŚCIG ZA PIJANYM KIEROWCĄ

Do pościgu za fiatem punto doszło na ulicach Knurowa. Kierujący, pomimo dawanych mu sygnałów do zatrzymania się, próbował uciec. Jak się okazało, w wydychanym powietrzu miał prawie 2 promile alkoholu.

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Druga ofiara śmiertelna wczorajszego wypadku

Niestety, nie żyje druga osoba uczestnicząca w wypadku, do jakiego doszło wczoraj po godzinie 13.00 w Gliwicach Łabędach na ul. Zygmuntowskiej. Mimo wysiłków lekarzy w szpitalu zmarł 20-letni kierowca volkswagena

Gliwice na Sygnale 0 Comments

PUBLIKUJEMY WIZERUNKI PODEJRZANYCH

Wydział Kryminalny I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzi dochodzenie w sprawie bójki, do jakiej doszło na ul. Plebańskiej. Wykonane do tej pory czynności nie doprowadziły do ustalenia uczestników zdarzenia, w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź