Smartfony marki Xiaomi

Smartfony marki Xiaomi

Jeśli chcemy kupić smartfon, musimy zastanowić się nad wyborem odpowiedniego modelu. Jest to bez wątpienia bardzo ważna sprawa. Okazuje się jednak, że podjęcie decyzji nie jest zbyt proste. Producenci zasypują rynek kolejnymi propozycjami, z których jedna jest lepsza od drugiej. W naszym artykule spróbujemy przedstawić kilka modeli, które naszym zdaniem naprawdę zasługują na uwagę. Pokażemy telefony z różnych grup cenowych. Dzięki temu każdemu uda się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Jaki model telefonu Xiaomi?

Jednym z bardziej popularnych producentów telefonów komórkowych w naszym kraju jest obecnie Xiaomi. Nie ma co się dziwić. Jeszcze nie tak dawno marka ta kojarzyła się większości osób z chińskimi urządzeniami w niskich cenach. Dzisiaj jakość telefonów marki Xiaomi potrafi naprawdę zaskoczyć. Oferuje ona szereg naprawdę bardzo ciekawych modeli. Co więcej, mimo tego, że jakość produktów się podnosi, to cena nie szybuje do góry.

Tym, co na pewno trzeba wziąć pod uwagę, wybierając telefon, jest platforma, z której korzysta dany model. Xiaomi oferuje wiele modeli wykorzystujących platformę Android. Trzeba jednak pamiętać, że producent ten oferuje również własny system MUI. Oczywiście nie wszystkim przypadł on do gustu. Dlatego zdecydowanie trzeba tę decyzję przemyśleć. System ten ma wielkie możliwość. Pozwala na szeroki zakres konfigurowania telefonu, a tym samym bezproblemowe jego dostosowanie do własnych potrzeb. Dla wielu użytkowników jest to rewelacyjne rozwiązanie.

Trzeba jednak pamiętać, że dla wielu osób obsługa takiego systemu nie jest łatwa. Wybierając telefon z Androidem, mamy również wiele korzyści. Przede wszystkim każdy użytkownik może liczyć na darmowe aktualizacje przynajmniej przez okres dwóch lat. System MUI, który bez wątpienia zasługuje na uwagę, ma duże wymagania sprzętowe. Jeśli więc sięgamy po model z niższej półki, musimy liczyć się z tym, że nie będzie on na takim systemie działał zbyt wydajnie.

Szeroki wybór telefonów Xiaomi

Xiaomi bardzo długo kojarzył się wyłącznie ze smartfonami gorszej jakości. Dziś jednak nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Firma oferuje bowiem szeroki wybór smartfonów najwyższej klasy. Co jednak ważne, nie kosztują one wiele. Za mniej niż tysiąc złotych można kupić naprawdę bardzo dobry smartfon. Przykładem jest chociażby Xiaomi Mi A2 Lite.

1.Xiaomi Mi A2 Lite

To smartfon mający wyświetlacz 5,84 cala i proporcje 19:9. W efekcie korzysta się z niego bardzo wygodnie. Płynne działanie zapewniaj 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci. To model, który bez większych problemów radzi sobie z większą dostępnych dzisiaj aplikacji.

2.Xiaomi Redmi Note 5

To smartfon, który działa w systemie MUI. Charakteryzuje się naprawdę mocną specyfikacją techniczną. W efekcie świetnie radzi sobie, nie zacinając się. Wyposażony w dwa aparaty fotograficzne: tylny o rozdzielczości 12 Mmx i przedni o rozdzielczości 13Mpx. W efekcie pozwala na wykonywanie zdjęć charakteryzujących się najwyższą jakością.

3.Xiaomi Redmi 5A

To idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają taniego, ale dobrego telefonu. Jego zakup to wydatek nie większy niż pięćset złotych.

Więcej informacji >>

Previous Ukrywał się przed organami ścigania - wpadł z 3 tys. działek amfetaminy
Next Druk kalendarzy: oferta drukarni internetowych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„Drogówka” szkoli uczniów – przyszłych kierowców

Policjanci realizujący zadania z dziedziny prewencji ruchu drogowego wykorzystują każdą okazję, by promować wiedzę o bezpiecznym zachowaniu na drodze. W poniedziałek, 14 marca, na terenie warsztatów i stacji diagnostycznej Zespołu

Wiadomości 0 Comments

Już po feriach – profilaktyka

Skończyły się zimowe ferie, dzieci wróciły do szkół, więc gliwiccy policjanci wraz z knurowskim samorządem, spółdzielnią mieszkaniową oraz innymi lokalnymi instytucjami postanowili przypomnieć podstawowe zasady bezpieczeństwa w drodze na lekcje

Wiadomości 0 Comments

POTRĄCONE DZIECKO W STANIE CIĘŻKIM TRAFIŁO DO SZPITALA

Do groźnego wypadku doszło wczoraj przed godz. 21.00 w Gliwicach Sośnicy. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki Kia Ceed potrąciła 14-letniego chłopca. Dziecko w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Ze wstępnych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź