Publikujemy wizerunki podejrzanych o zniszczenie samochodów

Publikujemy wizerunki podejrzanych o zniszczenie samochodów

Śledczy z I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzą dochodzenie w sprawie zniszczenia samochodów parkujących przy ul. Bony, Ziemowita i Zygmunta Starego. Zabezpieczane są zapisy z kamer monitoringów prywatnych, które zarejestrowały wizerunki sprawców. Czy ktoś z Państwa rozpoznaje osoby prezentowane na załączonych zdjęciach?

Wszystkie osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą wzywane, przesłuchiwane czy dopytywane.
Informacje można przekazywać telefonicznie pod całodobowy numer telefonu dyżurnego 32 336 94 01, drogą mailową: piotr.jendrys@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej Powiadom Nas – Kliknij TU.

Previous Przebiegali po samochodach
Next Wandale nie pozostają bezkarni

Może to Ci się spodoba

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Publikujemy wizerunek podejrzanego

W dniu 9 kwietnia 2017 roku około godziny 10.30 w Gliwicach w autobusie PKM linii 186, miała miejsce kradzież zawartości z pozostawionej torebki. Sprawca po wyjęciu wartościowych rzeczy z wnętrza

Gliwice na Sygnale 0 Comments

UPRAWIAŁ KONOPIE INDYJSKIE NA DZIAŁCE

W piątkowe popołudnie kryminalni z gliwickiej komendy zatrzymali 31-latka podejrzanego o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Na działce użytkowanej przez mężczyznę funkcjonariusze odkryli plantację konopi, a w jego mieszkaniu na

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Zatrzymany pogryzł policjanta

Wizytą w szpitalu zakaźnym zakończyła się dla jednego z policjantów interwencja na pl. Piastów. Mundurowi zatrzymali na gorącym uczynku człowieka, który chwilę wcześniej okradł z telefonu komórkowego pewnego młodego gliwiczanina.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź