Publikujemy wizerunek podejrzanego

Publikujemy wizerunek podejrzanego

Wydział kryminalny I komisariatu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem. Do przestępstwa doszło 25 marca br. po godzinie 5.00 w Gliwicach, w lokalu przy ul. Bankowej. Sprawca skradł tablet marki Samsung, telefon Nokia Lumnia, kocyk firmy La Millou, dwie pary spodni dziecięcych Titot oraz torbę firmy JuMiBag.

Zarejestrowany przez kamery monitoringu mężczyzna nie jest znany detektywom. Śledczy zdecydowali więc o publikacji wizerunku. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podejrzany widywany był wcześniej w rejonie pl. Piastów w Gliwicach oraz autobusie linii 840.
Być może ktoś z państwa zna sprawcę lub ma podejrzenia, kto został zarejestrowany przez kamery. Wszelkie informacje można kierować do prowadzącego sprawę sierż. A. Staszczyka, e-mail: alan.staszczyk@gliwice.ka.policjka.gov.pl, tel 32 33 69 415 lub do dyżurnego I KP, tel. 32 33 69 401.
Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej.
Gwarantujemy pełną anonimowość.

Previous Pasy radują życie. Przekonała się o tym 30-latka kierująca volkswagenem
Next Publikujemy wizerunek podejrzanego o kradzież na szkodę starszej osoby

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PIERWSZA ŚMIERTELNA OFIARA POTRĄCENIA W TYM ROKU

Do tragicznego w skutkach potrącenia doszło wczoraj, w czwartek, 11 stycznia po godzinie 16.00 w Gliwicach na ulicy Knurowskiej, w rejonie skrzyżowania z Łąkową. Niestety, poszkodowana starsza kobieta nie przeżyła.

Wiadomości 0 Comments

Próbował wręczyć łapówkę policjantom z drogówki

Kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi kierowcy, który, próbując wręczyć łapówkę policjantom z wydziału ruchu drogowego, chciał nakłonić ich do odstąpienia od czynności służbowych. Mężczyzna został zatrzymany do

Wiadomości 0 Comments

Przestrzegamy przed domokrążcami

W piątkowe przedpołudnie policjanci z III komisariatu przyjęli zgłoszenie o kradzieży mieszkaniowej. Przypomniał o sobie oszust działający metodą „na spragnionego”. Zapukawszy do drzwi jednego z mieszkań przy ul. Łużyckiej, zastał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź