Pożar w bloku na osiedlu Sikornik

Pożar w bloku na osiedlu Sikornik

Dziś w nocy wybuchł pożar na trzecim piętrze wieżowca przy ul. Mewy w Gliwicach. Paliło się mieszkanie na trzecim piętrze. Najprawdopodobniej przyczyną było zwarcia urządzenia ładującego, włożonego do gniazdka. Na miejscu pierwsi byli policjanci z I komisariatu, którzy rozpoczęli akcję ratunkową. Do szpitali w Gliwicach przewieziono pięć osób – według wstępnych ustaleń, nie zagraża im niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Dym wydobywał się z okna pomieszczenia kuchennego, na klatkę schodową. Dowodzenie na miejscu objął dowódca patrolu z „jedynki”. Mieszkańcy klatki wychodzili na zewnątrz, dusząc się i kaszląc.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe, energetyczne i gazowe. Strażacy szybko przystąpili do oddymiania klatki schodowej oraz mieszkań. Spaleniu uległ praktycznie cały lokal, zamieszkiwany przez trzyosobową rodzinę z małym dzieckiem – wszyscy trafili do szpitala.
Postępowanie prowadzi wydział kryminalny I komisariatu. W sprawie przyczyn pożaru wypowie się biegły z zakresu pożarnictwa.

Przy okazji tego nieszczęścia wszyscy powinniśmy sobie uzmysłowić, że pozostawianie urządzeń elektrycznych ładowarek w gniazdkach może stać się przyczyną tragedii.

Previous Miał dwa promile i kierował samochodem
Next Podejrzany zdemaskowany dzięki pozostawionym śladom

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Atak telefonicznych oszustów – ostrzegajmy seniorów

Wczoraj po godzinie 14.00 nieustalone kobiety zadzwoniły pod numer stacjonarny mieszkanki Łabęd. Jedna z nieznajomych przedstawiła się jako policjantka, druga jako córka gliwiczanki, która miała mieć wypadek samochodowy w Niemczech.

Wiadomości 0 Comments

Pobili i okradli znajomego z noclegowni

Dziś przed prokuratorem staną dwaj sprawcy poważnego przestępstwa – rozboju, za który grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Ciekawostką jest to, że mieniem skradzionym były… dwa papierosy

Wiadomości 0 Comments

Oprawa pracy dyplomowej w lobos.promo

Praca dyplomowa jest najczęściej pracą pisemną, której napisanie i przedstawienie na egzaminie dyplomowym, po wcześniejszej akceptacji przez profesora prowadzącego, pozwala uzyskać stopień naukowy czy zawodowy – i skończyć daną szkołę.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź