NOWA NACZELIK WYDZIAŁU PREWENCJI KMP W GLIWICACH

NOWA NACZELIK WYDZIAŁU PREWENCJI KMP W GLIWICACH

W poniedziałek, 3 lipca 2017 r., decyzją Komendanta Miejskiego Policji w Gliwicach nadkomisarza Marka Bajcera, na stanowisko naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Gliwicach została powołana komisarz Katarzyna Wesołowska. Pani naczelnik będzie nadzorowała pracę policjantów z zakresu prowadzenia postępowań administracyjnych, czynności wyjaśniających w sprawach o wykroczenia, pracę policjantów w Pomieszczeniu dla osób Zatrzymanych oraz wiele innych.

Nowa Naczelnik Wydziału Prewencji służbę w Policji zaczęła od plutonu patrolowo-interwencyjnego w Sośnicy. Po około 2 latach trafiła do sąsiedniej jednostki. W KMP Zabrze zajmowała się profilaktyką społeczną, prowadziła prelekcje dla dzieci i dorosłych. Następnie została skierowana do Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach gdzie zajmowała się nadzorem nad czynnościami związanymi z tkz,,Niebieskimi Kartami”, nawiązywała ona współpracę z innymi podmiotami realizującymi pomoc osobom potrzebującym. Wydział przejęła od byłego naczelnika prewencji nadkom.Jacka Szolca który od czerwca piastuje stanowisko Komendanta Komisariatu V w Gliwicach-Sośnicy.

Pani Naczelnik życzymy powodzenia na nowym stanowisku pracy i dalszych sukcesów zawodowych.

Previous WEEKEND OKIEM GLIWICKIEJ POLICJI-PODSUMOWANIE
Next PRZEDSIĘBIORCO, UWAŻAJ NA OSZUSTÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Oprawa pracy dyplomowej w lobos.promo

Praca dyplomowa jest najczęściej pracą pisemną, której napisanie i przedstawienie na egzaminie dyplomowym, po wcześniejszej akceptacji przez profesora prowadzącego, pozwala uzyskać stopień naukowy czy zawodowy – i skończyć daną szkołę.

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI WALCZĄ Z NARKOBIZNESEM

Gliwiccy policjanci zatrzymują kolejne osoby mające powiązania z narkobiznesem. Wczoraj przed godz. 18.00 w rejonie Pl. Piastów po dłuższej pracy operacyjnej, namierzeniu i obserwacji ujęto młodego gliwiczanina. W czasie przeszukania

Wiadomości 0 Comments

Pijany poszukiwany listem gończym uciekł z miejsca wypadku

Po dwóch godzinach poszukiwań gliwiccy mundurowi odnaleźli ukrywającego się sprawcę śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Smolnicy. Kierujący seatem 30-latek, w trakcie wyprzedzania rowerzysty zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź