Narkotyki to kłopoty!

Narkotyki to kłopoty!

Gliwiccy policjanci zatrzymują kolejne osoby mające powiązania z narkobiznesem. Wczoraj przed godz. 11.00 w Gliwicach Prokurator PR Gliwice – Wschód zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 3000 zł wobec podejrzanego lat 19 (zam. w Gliwicach) za to, że w dniu 23.01.2017 w Gliwicach wbrew przepisom ustawy posiadał znaczną ilość środka odurzającego. W czasie przeszukania ujawniono u niego 95 gramów marihuany. Również wczoraj zatrzymano dwie inne osoby posiadające narkotyki, nie tylko do swego użytku.

Około 18.00 na ul. Kozielskiej kryminalni zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który posiadał 82,4 g amfetaminy oraz 6,6 g amfetaminy.
To realizacja jednego z dochodzeń prowadzonych przez gliwickich śledczych.
Policja, mając na uwadze nasilające się zjawisko związane z produkcją i handlem narkotykami, już dawno wypowiedziała wojnę producentom oraz dilerom śmiercionośnych środków.
Ustalaniu sprawców tego rodzaju przestępstw sprzyja brak akceptacji społeczeństwa dla zjawiska narkomanii. Wiele informacji pochodzi od mieszkańców – często zwykła anonimowa wiadomość skutkuje „wyłuskaniem” dilera, a w konsekwencji uchronieniem czyjegoś dziecka od patologii, choroby i degradacji.
Prawie codziennie nasi funkcjonariusze zatrzymują dilerów narkotykowych lub osoby posiadające narkotyki. Około godziny 19.00 policyjni wywiadowcy (po cywilnemu) podczas przeszukania legitymowanego w związku z popełnionym innym wykroczeniem 30-letniego mężczyzny znaleźli … narkotyki w postaci amfetaminy, marihuany i niezidentyfikowanej jeszcze substancji w postaci białych kryształków. Z uwagi na tzw. dobro śledztwa nie o wszystkich sprawach możemy informować, ale warto przestrzegać osoby chcące eksperymentować z narkotykami – posiadanie nawet nieznacznych środków odurzających jest karalne!

Previous Sejm pracuje nad przepisami o biegłych rewidentach
Next Mieli ochraniać, a okradali

Może to Ci się spodoba

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Gliwiccy śledczy kończą sprawę „skoku na jubilera”

Dwa lata temu pięciu zamaskowanych mężczyzn dokonało włamania do jednego ze sklepów jubilerskich przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Sprawcy wybili szybę. Wystarczyły im niespełna dwie minuty, by uciec z łupem.

Gliwice na Sygnale 0 Comments

PRODUCENCI MARIHUANY ARESZTOWANI

Sąd Rejonowy w Gliwicach tymczasowo aresztował dwóch 25-latków, którzy stworzyli sobie nielegalne źródło dochodów. Policjanci przejęli 37 krzaków konopi indyjskich uprawianych w specjalnie przygotowanych i oprzyrządowanych pomieszczeniach. Zabezpieczono ponad 2,3

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Bracia dilerzy zatrzymani przez śledczych

Policjanci z Wydziału Kryminalnego I Komisariatu Policji w Gliwicach zatrzymali kolejne osoby działające w narkobiznesie. Podejrzanymi o rozprowadzanie narkotyków są tym razem dwaj bracia z Gliwic w wieku 26 i

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!