Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Policjanci z Gliwic w ciągu kilku ostatnich dni zabezpieczyli blisko 20 kg środków odurzających. Tym razem stróże prawa wpadli na trop profesjonalnej plantacji konopi znajdującej się w wynajętym domu. Mundurowi zabezpieczyli ponad 500 krzaków konopi oraz susz marihuany pozwalający na przygotowanie blisko 900 działek dilerskich tego narkotyku. Zatrzymany 30-latek usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Stróże prawa z gliwickiej jednostki uzyskali informację dotyczącą plantacji konopi zlokalizowanej w jednym z domów na terenie powiatu gliwickiego. W wyniku podjętych działań operacyjnych zabezpieczono ponad 500 krzaków konopi w różnych fazach wzrostu oraz susz marihuany pozwalający na przygotowanie blisko 900 działek dilerskich tego narkotyku. W wyniku dobrze zorganizowanej akcji mundurowi zatrzymali także 30-latka, który w tym czasie przebywał w lokalu. Podejrzany po wysłuchaniu zarzutów, przyznał się do zarzucanych mu czynów. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Previous Gwałciciel już jest w areszcie
Next Pedofil wpadł w sidła gliwickich policjantów

Może to Ci się spodoba

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Okradła towarzyszkę podróży

W sobotnie przedpołudnie jedna z pasażerek międzynarodowego autobusu rejsowego, który zakończył bieg przy ul. Pionierów w Gliwicach, zgłosiła kradzież portfela. Pokrzywdzona nie znała okoliczności utraty dokumentów i krat płatniczych. Policjanci

Gliwice na Sygnale 0 Comments

NIE MÓGŁ PRZEBOLEĆ UPOMNIENIA…

Przy ul. Baildona w Gliwicach policjanci z trzeciego komisariatu zatrzymali kierowcę volkswagena, który na drodze publicznej dopuścił się czynu o charakterze chuligańskim. Zaatakował mianowicie innego kierowcę – tylko za to,

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Zatrzymany pogryzł policjanta

Wizytą w szpitalu zakaźnym zakończyła się dla jednego z policjantów interwencja na pl. Piastów. Mundurowi zatrzymali na gorącym uczynku człowieka, który chwilę wcześniej okradł z telefonu komórkowego pewnego młodego gliwiczanina.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź