Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Kolejna plantacja marihuany zlikwidowana

Policjanci z Gliwic w ciągu kilku ostatnich dni zabezpieczyli blisko 20 kg środków odurzających. Tym razem stróże prawa wpadli na trop profesjonalnej plantacji konopi znajdującej się w wynajętym domu. Mundurowi zabezpieczyli ponad 500 krzaków konopi oraz susz marihuany pozwalający na przygotowanie blisko 900 działek dilerskich tego narkotyku. Zatrzymany 30-latek usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Stróże prawa z gliwickiej jednostki uzyskali informację dotyczącą plantacji konopi zlokalizowanej w jednym z domów na terenie powiatu gliwickiego. W wyniku podjętych działań operacyjnych zabezpieczono ponad 500 krzaków konopi w różnych fazach wzrostu oraz susz marihuany pozwalający na przygotowanie blisko 900 działek dilerskich tego narkotyku. W wyniku dobrze zorganizowanej akcji mundurowi zatrzymali także 30-latka, który w tym czasie przebywał w lokalu. Podejrzany po wysłuchaniu zarzutów, przyznał się do zarzucanych mu czynów. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Previous Gwałciciel już jest w areszcie
Next Pedofil wpadł w sidła gliwickich policjantów

Może to Ci się spodoba

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Podsumowanie weekendu – zatrzymania na gorącym uczynku

Podczas minionego weekendu policjanci gliwickiego garnizonu ujęli 17 sprawców przestępstw (liczba nie obejmuje sprawców wykroczeń). Trzej z nich to nietrzeźwi kierujący. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub bezpośrednio po

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Walentynki spędzili w policyjnym areszcie

Policjanci zatrzymali trzech sprawców pobicia 40-letniego mężczyzny. Rzecz działa się w nocy z poniedziałku na wtorek przy ul. Pszczyńskiej. Jak ustalili stróże prawa, prawdopodobnym powodem zajścia było… zakochanie. Pewien 40-letni

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Mieli ochraniać, a okradali

Policjanci z Gliwic zatrzymali złodziejską szajkę. Grupę tworzyli pracownicy ochrony jednego z marketów oraz ich były kierownik. Mężczyźni byli odpowiedzialni za różne obszary ochrony, jednak postanowili zejść na drogę przestępstwa.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!