Grawer na obrączkach ślubnych

Grawer na obrączkach ślubnych

Posiadanie wygrawerowanej obrączki z sekretną wiadomością to ostateczny sposób na spersonalizowanie i tak już wyjątkowego kawałka biżuterii. Jest coś niesamowicie romantycznego w napisie specjalnej daty, dwóch inicjałów obok siebie, lub zdanie, które zrozumieją tylko osoby noszące.

To również ponadczasowa praktyka: Od czasów średniowiecza ludzie grawerują swoje najukochańsze dzieła biżuterii z religijnymi cytatami i słodkimi ślubami, w których wyrażają swoje oddanie dla siebie nawzajem. Decyzja o wygrawerowaniu obrączki jest pięknym sposobem na to, aby obrączka poczuła się naprawdę własna, ale proces ten może być zastraszający. Nie chcecie wybrać złego napisu ani zrobić czegoś, co mogłoby potencjalnie zmienić wygląd Waszej obrączki.

Koszt grawerowania obrączek

Twoje pierścionki mogły być drogie, ale dobra wiadomość jest taka, że nie musisz wydawać ręki i nogi, aby wykonać grawerunek. „Grawerowanie jest stosunkowo niedrogie”, mówi Fraser. „Wszystko zależy od tego, jaka jest twoja postać, którą chcesz wygrawerować. Przeciętny koszt waha się od 50 do 100 dolarów, a większość pierścionków mieści od 15 do 30 znaków.”

Kiedy wygrawerować swoje obrączki?

Jeśli wiesz, że chcesz, aby Twoje pierścionki były wygrawerowane przed zaręczynami, poinformuj o tym jubilera, zanim pierścionki zostaną wykonane lub dobrane do ich rozmiaru. Fraser mówi: „Grawerunek odbywa się na samym końcu procesu produkcji, więc masz czas, aby zastanowić się, co chcesz, aby twój grawerunek powiedzieć podczas tworzenia pierścionków”.

Jak wygrawerować swoje obrączki?

Jubilerzy grawerują laserowo pierścionki. To bardzo precyzyjny i szybki proces wykorzystujący wiązkę lasera wielkości ołówka. Siła lasera zmienia się w zależności od rodzaju metalu. To jest prosty, szybki proces.

Kiedy już wiesz, że chcesz mieć coś wyrytego na swoim pierścieniu, musisz zdecydować się na idealny napis. Jest to trudniejsze niż się wydaje, bo coś, co może zawierać tylko do 30 znaków, jest zaskakująca ilość opcji.

Pomysły na grawerowanie pierścieni

Teraz, gdy przeczytałeś o logistyce, nadszedł czas, aby zdecydować, co dokładnie chcesz, aby twój pierścień powiedział. Od tradycyjnych i religijnych do romantycznych i zabawnych, zainspiruj się poniższymi pomysłami na grawerunek pierścionka.

http://obraczkislubne.edu.pl/grawer/oryginalne-obraczki-slubne-grawerowane/bgw_vrrv

Previous Chiński język uproszczony
Next Rodzaje obrabiarek

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Na prezent dla jednej osoby Polacy średnio wydadzą ok. 150 zł

Zakup świątecznych prezentów Polacy najczęściej zostawiają na ostatnią chwilę, a badania pokazują, że największe zyski sklepy stacjonarne i online odnotowują tuż przed samą Wigilią. Wygląda więc na to, że wszelkie kampanie

Life&Style 0 Comments

Jak przestać się bać dentysty?

Pomimo tego, że stomatologia poczyniła ogromne postępy, wciąż jest ogromna liczba osób, które boją się dentysty. Odontofobia, dentofobia, stomatofobia – to nazwa wszechogarniającego lęku przed wszystkim, co dotyczy stomatologii. Jednak

Life&Style 0 Comments

Grudki perliste – jak skutecznie pozbyć się uczucia dyskomfortu?

Pomimo tego, że lekarze często podkreślają, iż grudki perliste nie stanowią zagrożenia dla zdrowia oraz nie można nimi zarazić swojej partnerki, to jednak wielu mężczyzn decyduje się na ich usunięcie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź