Grawer na obrączkach ślubnych

Grawer na obrączkach ślubnych

Posiadanie wygrawerowanej obrączki z sekretną wiadomością to ostateczny sposób na spersonalizowanie i tak już wyjątkowego kawałka biżuterii. Jest coś niesamowicie romantycznego w napisie specjalnej daty, dwóch inicjałów obok siebie, lub zdanie, które zrozumieją tylko osoby noszące.

To również ponadczasowa praktyka: Od czasów średniowiecza ludzie grawerują swoje najukochańsze dzieła biżuterii z religijnymi cytatami i słodkimi ślubami, w których wyrażają swoje oddanie dla siebie nawzajem. Decyzja o wygrawerowaniu obrączki jest pięknym sposobem na to, aby obrączka poczuła się naprawdę własna, ale proces ten może być zastraszający. Nie chcecie wybrać złego napisu ani zrobić czegoś, co mogłoby potencjalnie zmienić wygląd Waszej obrączki.

Koszt grawerowania obrączek

Twoje pierścionki mogły być drogie, ale dobra wiadomość jest taka, że nie musisz wydawać ręki i nogi, aby wykonać grawerunek. „Grawerowanie jest stosunkowo niedrogie”, mówi Fraser. „Wszystko zależy od tego, jaka jest twoja postać, którą chcesz wygrawerować. Przeciętny koszt waha się od 50 do 100 dolarów, a większość pierścionków mieści od 15 do 30 znaków.”

Kiedy wygrawerować swoje obrączki?

Jeśli wiesz, że chcesz, aby Twoje pierścionki były wygrawerowane przed zaręczynami, poinformuj o tym jubilera, zanim pierścionki zostaną wykonane lub dobrane do ich rozmiaru. Fraser mówi: „Grawerunek odbywa się na samym końcu procesu produkcji, więc masz czas, aby zastanowić się, co chcesz, aby twój grawerunek powiedzieć podczas tworzenia pierścionków”.

Jak wygrawerować swoje obrączki?

Jubilerzy grawerują laserowo pierścionki. To bardzo precyzyjny i szybki proces wykorzystujący wiązkę lasera wielkości ołówka. Siła lasera zmienia się w zależności od rodzaju metalu. To jest prosty, szybki proces.

Kiedy już wiesz, że chcesz mieć coś wyrytego na swoim pierścieniu, musisz zdecydować się na idealny napis. Jest to trudniejsze niż się wydaje, bo coś, co może zawierać tylko do 30 znaków, jest zaskakująca ilość opcji.

Pomysły na grawerowanie pierścieni

Teraz, gdy przeczytałeś o logistyce, nadszedł czas, aby zdecydować, co dokładnie chcesz, aby twój pierścień powiedział. Od tradycyjnych i religijnych do romantycznych i zabawnych, zainspiruj się poniższymi pomysłami na grawerunek pierścionka.

http://obraczkislubne.edu.pl/grawer/oryginalne-obraczki-slubne-grawerowane/bgw_vrrv

Previous Chiński język uproszczony
Next Rodzaje obrabiarek

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Korzyści płynące z Botoxu

Słyszymy o tym cały czas i często myślimy o tym dla siebie – botoksie – subtelnym sposobie, w jaki nauka sprawia, że wyglądamy i czujemy się wspaniale. Chociaż początkowo botoks

Life&Style 0 Comments

Agnieszka Woźniak-Starak wstaje o 6 rano, żeby ćwiczyć

Aktywność fizyczna to dla dziennikarki sposób na walkę z jesienną chandrą. Regularnie ćwiczy pod okiem Ewy Chodakowskiej, nawet jeśli musi wstać na zajęcia o 6 rano. Twierdzi, że po porannym treningu może się

Life&Style 0 Comments

Artykuły biurowe codziennego użytku

Jeśli o nim nie słyszałeś, to nazwa dla tych przedmiotów, bez których po prostu nie możesz wyjść z domu, a jeśli to zrobisz, jest bardzo duża szansa, że będziesz musiał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź