Farmaceuta amator handlował narkotykami i sterydami anabolicznymi

Farmaceuta amator handlował narkotykami i sterydami anabolicznymi

Śledczy z Gliwic, wspólnie z policjantami zwalczającymi przestępczość narkotykową z katowickiej komendy wojewódzkiej, przeprowadzili akcję przeciwko handlarzowi niedozwolonymi środkami. W jednym z gliwickich mieszkań, prócz narkotyków, przechwycili nielegalny „skład apteczny” z ponad kilkoma tysiącami opakowań różnego rodzaju farmaceutyków i sterydów. Sprawa jest rozwojowa i policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

W poniedziałek przed południem do jednej z kamienic w gliwickiej dzielnicy Szobiszowice weszli kryminalni. W wynajmowanym przez 35-letniego pyskowiczanina mieszkaniu w pobliżu ul. Tarnogórskiej znaleziono kilka tysięcy sztuk różnego rodzaju anabolików w proszku, tabletkach i zastrzykach.

Na trop procederu policjanci wpadli robiąc operacyjne rozpoznanie nielegalnego rynku. Stroże prawa przechwycili ponad 100 gramów amfetaminy, marihuanę, MDMA oraz spore ilości nielegalnych środków farmaceutycznych. Zatrzymano także właściciela nielegalnego towaru.

Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury w Gliwicach. Wszystkie zabezpieczone specyfiki zostaną dokładnie przebadane w laboratorium kryminalistycznym. Opinia biegłych będzie stanowiła podstawę do ustalenia, czym dokładnie handlował 35-letni farmaceuta amator.

Za handel narkotykami oraz środkami farmaceutycznymi zatrzymanego czeka proces karny. Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Previous "Historyczne" włamanie do unikatowego pojazdu
Next Fałszowanie wykresówek czasu pracy

Może to Ci się spodoba

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Szukamy sprawcy pobicia

liwicka Policja poszukuje sprawcy uszkodzenia ciała kobiety. Do pobicia doszło 11 marca 2017 roku na gliwickim rynku. Zamieszczamy wizerunek sprawcy. Śledczy z jedynki prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy pobicia.

Gliwice na Sygnale 0 Comments

UPRAWIAŁ KONOPIE INDYJSKIE NA DZIAŁCE

W piątkowe popołudnie kryminalni z gliwickiej komendy zatrzymali 31-latka podejrzanego o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Na działce użytkowanej przez mężczyznę funkcjonariusze odkryli plantację konopi, a w jego mieszkaniu na

Gliwice na Sygnale 0 Comments

GROŹNE PORAŻENIE PRĄDEM

Wczoraj, w Błażejowicach, tuż przed godziną 15, podczas wykonywania prac polowych doszło do groźnego wypadku, w wyniku którego ucierpieli ojciec wraz z synem. Mężczyźni ścinając zboże przy użyciu kombajnu, w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź