„Drogówka” szkoli uczniów – przyszłych kierowców

„Drogówka” szkoli uczniów – przyszłych kierowców

Policjanci realizujący zadania z dziedziny prewencji ruchu drogowego wykorzystują każdą okazję, by promować wiedzę o bezpiecznym zachowaniu na drodze.

W poniedziałek, 14 marca, na terenie warsztatów i stacji diagnostycznej Zespołu Szkół Samochodowych w Gliwicach policjanci wydziału ruchu drogowego zorganizowali zajęcia z uczniami. Przeszkolili w sumie 115 osób. Prowadzili rozmowy profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa w ruchu, a w ramach akcji „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie” odbyła się prelekcja na temat bezpieczeństwa w korelacji kierujący – pieszy, pieszy – kierujący. Omówiono też tematykę związaną ze społecznym problemem, polegającym na cichym zezwoleniu na prowadzenie po alkoholu. St. asp. Janusz Szydło zobrazował przyszłym kierowcom skutki zdarzeń drogowych. Akcję wspomagała Młodzieżowa Służba Ruchu Drogowego przy ZSS w Gliwicach.
Poniżej zdjęcia.

Previous Policyjny nos wyczuł narkotyki
Next Ośmiu nietrzeźwych, jeden po narkotykach – czy kontrole trzeźwosci są potrzebne?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POTRĄCONE DZIECKO W STANIE CIĘŻKIM TRAFIŁO DO SZPITALA

Do groźnego wypadku doszło wczoraj przed godz. 21.00 w Gliwicach Sośnicy. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki Kia Ceed potrąciła 14-letniego chłopca. Dziecko w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Ze wstępnych

Wiadomości 0 Comments

Telewizja na żywo w sieci

Z roku na rok widać, że coraz więcej osób przenosi się do sieci, by tam oglądać telewizję. Nie powinno to nikogo zaskakiwać. Możliwości jakie na tym polu otrzymujemy sprawiają, że

Wiadomości 0 Comments

PRZEDSIĘBIORCO, UWAŻAJ NA OSZUSTÓW

Gliwiccy stróże prawa po raz kolejny otrzymali zgłoszenie od oszukanego przedsiębiorcy. Został oszukany przez firmę, która miała zajmować się pozycjonowaniem. Wpłacił pieniądze w zamian za usługę, która nie została wykonana.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź