BRAK PRZEDNIEJ SZYBY NAGRODZONY 500 ZŁOTOWYM MANDATEM, ZATRZYMANIEM DOWODU REJESTRACYJNEGO I ZAKAZEM DALSZEJ JAZDY

BRAK PRZEDNIEJ SZYBY NAGRODZONY 500 ZŁOTOWYM MANDATEM, ZATRZYMANIEM DOWODU REJESTRACYJNEGO I ZAKAZEM DALSZEJ JAZDY

Wczoraj policjantom gliwickiej drogówki patrolującym rejon Brzezinki ukazał się niecodzienny widok. Natrafili oni na kierującego samochodem ciężarowym który w pojeździe… nie miał przedniej szyby. Kierowca został ukarany mandatem, zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego oraz zakazem dalszej jazdy.

Do kontroli pojazdu doszło na ulicy Kozielskiej w Gliwicach-Brzezince. Policjanci patrolując ulicę zauważyli pojazd marki STEYR który nie posiadał wybitą szybę czołową. Kierujący ciężarówką mężczyzna był trzeźwy. Podczas kontroli okazało się, że pojazd nie ma również sprawnego oswietlenia. Dodatkowo gdy kierujący zaprezentował działanie wycieraczek przednich wraz z spryskiwaczami oświadczył, że jest to idealny sposób na schłodzenie się w upalne dni. Wyjaśniał, że wybicie nastąpiło niedawno i jeszcze nie zdążył wymienić szyby.

Został on ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Za brak szyby czołowej i niesprawne oświetlenie mężczyźnie został zatrzymany dowód rejestarcyjny pojazdu. Ponadto policjanci zakazali kierującemu dalszego poruszania się pojazdem do momentu naprawienia usterek.

Previous NARAZILI ZDROWIE SWOJEJ 7-MIESIĘCZNEJ CÓRKI
Next ZATRZYMANI Z KRAJANKĄ TYTONIOWĄ O WARTOŚCI PONAD 70 TYS. ZŁOTYCH

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

LÓD ZAŁAMAŁ SIĘ POD CHŁOPCEM

Do wypadku doszło wczoraj, w poniedziałek 15 stycznia, ok. godz. 15.30 w Rudzińcu, tuż przy zabytkowym pałacu. Pod lód na stawie wpadł nastoletni chłopiec. Resuscytacja trwała kilka godzin. 14-latek wracał

Wiadomości 0 Comments

Pracownicy sklepu i strażnicy miejscy ujęli sprawcę kradzieży

Wczoraj po południu w jednym ze sklepów przy placu Piastów w Gliwicach doszło do kradzieży artykułów spożywczych. Czyn ten nie uszedł uwadze pracownika, który podjął próbę zatrzymania i odzyskania towaru.

Wiadomości 0 Comments

PUBLIKACJA WIZERUNKU, POMÓŻ ODNALEŹĆ TYCH MĘŻCZYZN

Komisariat Policji III w Gliwicach prowadzi dochodzenie w sprawie przywłaszczenia gotówki w kwocie 2700 złotych mającej miejsce w dniu 2 sierpnia 2017 roku około godziny 11:00 w autobusie linii 677

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź