BRAK PRZEDNIEJ SZYBY NAGRODZONY 500 ZŁOTOWYM MANDATEM, ZATRZYMANIEM DOWODU REJESTRACYJNEGO I ZAKAZEM DALSZEJ JAZDY

BRAK PRZEDNIEJ SZYBY NAGRODZONY 500 ZŁOTOWYM MANDATEM, ZATRZYMANIEM DOWODU REJESTRACYJNEGO I ZAKAZEM DALSZEJ JAZDY

Wczoraj policjantom gliwickiej drogówki patrolującym rejon Brzezinki ukazał się niecodzienny widok. Natrafili oni na kierującego samochodem ciężarowym który w pojeździe… nie miał przedniej szyby. Kierowca został ukarany mandatem, zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego oraz zakazem dalszej jazdy.

Do kontroli pojazdu doszło na ulicy Kozielskiej w Gliwicach-Brzezince. Policjanci patrolując ulicę zauważyli pojazd marki STEYR który nie posiadał wybitą szybę czołową. Kierujący ciężarówką mężczyzna był trzeźwy. Podczas kontroli okazało się, że pojazd nie ma również sprawnego oswietlenia. Dodatkowo gdy kierujący zaprezentował działanie wycieraczek przednich wraz z spryskiwaczami oświadczył, że jest to idealny sposób na schłodzenie się w upalne dni. Wyjaśniał, że wybicie nastąpiło niedawno i jeszcze nie zdążył wymienić szyby.

Został on ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Za brak szyby czołowej i niesprawne oświetlenie mężczyźnie został zatrzymany dowód rejestarcyjny pojazdu. Ponadto policjanci zakazali kierującemu dalszego poruszania się pojazdem do momentu naprawienia usterek.

Previous NARAZILI ZDROWIE SWOJEJ 7-MIESIĘCZNEJ CÓRKI
Next ZATRZYMANI Z KRAJANKĄ TYTONIOWĄ O WARTOŚCI PONAD 70 TYS. ZŁOTYCH

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jutro akcja „NURD”

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Gliwicach jutro, 7 marca, będą prowadzić na podległym sobie terenie działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. W akcji zostanie wykorzystany m.in. sprzęt monitorujaco-nagrywający.  

Wiadomości 0 Comments

Wypadek, w którym ucierpiał motocyklista

Groźny wypadek z udziałem motocyklisty miał miejsce wczoraj w Knurowie. Pasażerką jednośladu była 6-letnia dziewczynka. Szczęśliwie dziecko nie doznało poważnych obrażeń. Niestety, kierowca motocykla na dłuższy czas będzie wyłączony z

Wiadomości 0 Comments

Publikujemy wizerunek podejrzanego

Wydział kryminalny I komisariatu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem. Do przestępstwa doszło 25 marca br. po godzinie 5.00 w Gliwicach, w lokalu przy ul. Bankowej. Sprawca skradł

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź