Bracia dilerzy zatrzymani przez śledczych

Bracia dilerzy zatrzymani przez śledczych

Policjanci z Wydziału Kryminalnego I Komisariatu Policji w Gliwicach zatrzymali kolejne osoby działające w narkobiznesie. Podejrzanymi o rozprowadzanie narkotyków są tym razem dwaj bracia z Gliwic w wieku 26 i 18 lat. W ich mieszkaniu śledczy znaleźli przeszło 100 gramów marihuany.

W czasie przeszukania mieszkania, policyjni detektywi znaleźli prawie135 gramów marihuany. Narkotyki zabezpieczono, a bracia, którzy trudnili się ich sprzedażą trafili do policyjnego aresztu. To już kolejne zatrzymanie dilerów przez gliwickich kryminalnych. Sprawa należy do rozwojowych i stróże prawa nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Policjanci przestrzegają, że osoby zaopatrujące się w narkotyki także popełniają przestępstwo. Rozwiązując tego typu sprawy, stróże prawa wzywają na przesłuchania również i nabywców. Mundurowi przypominają także, że za uczynienie sobie źródła dochodu ze sprzedaży zabronionych środków psychoaktywnych, sąd może wymierzyć karę od 3 do nawet 10 lat więzienia.

Previous Prawie 40 tysięcy nielegalnych papierosów
Next Wpadli w „dziupli”

Może to Ci się spodoba

Gliwice na Sygnale 0 Comments

GROŹNE PORAŻENIE PRĄDEM

Wczoraj, w Błażejowicach, tuż przed godziną 15, podczas wykonywania prac polowych doszło do groźnego wypadku, w wyniku którego ucierpieli ojciec wraz z synem. Mężczyźni ścinając zboże przy użyciu kombajnu, w

Gliwice na Sygnale 0 Comments

ROZBOJARZE ODPOWIEDZĄ PRZED SĄDEM

Do kradzieży z użyciem siły doszło w niedzielę około godziny 4:40. Dwóch młodych mężczyzn wyrwało z rąk pokrzywdzonego laptopa o wartości 9 tyś złotych. Po 5 minutach od informacji policjanci

Gliwice na Sygnale 0 Comments

Rzucił się na policjanta

W czasie służby policjanci często spotykają się z agresją osób, wobec których podejmują czynności prawne. Podczas weekendu na przykład zatrzymano młodego mężczyznę, który naruszył nietykalność, znieważył i groził funkcjonariuszom śmiercią.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź