Artykuły biurowe codziennego użytku

Artykuły biurowe codziennego użytku

Jeśli o nim nie słyszałeś, to nazwa dla tych przedmiotów, bez których po prostu nie możesz wyjść z domu, a jeśli to zrobisz, jest bardzo duża szansa, że będziesz musiał wrócić do domu po nie, ponieważ po prostu nie możesz poradzić sobie z lękiem, który przychodzi z zapomnieniem tych ważnych przedmiotów.

Oczywiście istnieją „oczywiste rzeczy najważniejsze”: Telefon, portfel i kluczyki do samochodu. A potem jest kilka dodatkowych niezbędnych rzeczy, my w biurze potwór wierzą, że są tam na górze, obok nich:

  1. Przenośna ładowarka

Z moją zupełnie nową baterią Iphone 6 jest takie zawiedzione po kilku miesiącach, przechodząc od 100% do 4% w zaledwie kilka godzin, doszedłem do wniosku, że mam tylko 2 opcje, albo kupuję zupełnie nową baterię co kilka miesięcy albo… kupuję przenośną ładowarkę za i dostaję 18 dodatkowych godzin. Więc teraz, kiedy wychodzę z domu, posiadanie przy sobie przenośnej ładowarki jest tak samo ważne jak posiadanie przy sobie telefonu.

  1. Długopis

Nigdy nie było, a ktoś ci powiedział „nie masz przy sobie długopisu, prawda?” i sprawdzasz swoją torbę, poklepujesz się i owijasz w łeb, aż dojdziesz do wniosku, że niestety nie masz długopisu. Posiadanie długopisu jest jedną z tych rzeczy, których nie uważasz za konieczne, aż do momentu, gdy naprawdę go potrzebujesz. Dlatego uważamy, że to bardzo ważne, aby nigdy nie opuszczać domu bez niego, więc kiedy musisz coś zapisać lub ktoś zapyta „nie masz przy sobie długopisu, prawda?” możesz odpowiedzieć „tak”.

  1. Notatnik

Co robisz, gdy pojawia się jakiś pomysł? Siedząc w przytulnym kącie Starbucksa, popijając pierwszą kawę dnia i boom, masz najlepszy pomysł, jaki miałeś od lat, pomysł na dekadę, taki, który mógłby pozwolić ci rzucić pracę w ciągu dnia, kupić jacht i przenieść się na Malediwy na resztę życia, i co robisz. Idziesz tylko i zapominasz o tym! Dlaczego? Po prostu dlatego, że nie miałeś z czym tego spisać.

Korzystanie z telefonu wydaje się tak oczywiste, że wielu z nas jest zdezorientowanych, gdy ludzie wciąż używają staromodnych notesów. Chociaż jest to sprzeczne z intuicją, że notatnik jest lepszy niż wersja w wielkości dłoni całej ludzkiej wiedzy. Dodanie tego prostego narzędzia może uczynić Cię bardziej produktywnym, szczęśliwszym i niezwykle inteligentnym… wyglądającym.

  1. Praktyczna torba

W zależności od tego, czy idziesz do pracy, czy nie, będzie zależeć od rodzaju torby, której używasz, ale widząc, że pracujemy tak często, posiadanie praktycznej torby do przenoszenia notatników, długopisów, laptopa, telefonu i wszystkiego innego, jest ważne. Nie tylko sprawia, że wyglądasz profesjonalnie, ale może też sprawić, że będziesz bardziej zorganizowany i nie zapomnisz o niczym, albo poczujesz się okropnie, gdy w końcu dojdziesz do pracy i zdasz sobie sprawę, że o czymś zapomniałeś.

Więcej na http://kukri.pl/

Previous Jak przestać się bać dentysty?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Leczenie alkoholowe i odwyk

Możliwości leczenia alkoholizmu są różne, a „właściwy” wybór zależy od osoby i jej specyficznych potrzeb. Niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz, możesz przezwyciężyć to wyniszczające, ale powszechne zaburzenie.   Leczenie

Life&Style 0 Comments

Jak przygotować obrazy do druku

Jeśli w którymś momencie zajmujesz się fotografią, prawdopodobnie miałeś ochotę na drukowanie i wyświetlanie swoich prac. Czy to na wystawę w galerii lub w lokalnym domu kultury, czy też na

Life&Style 0 Comments

Chiński język uproszczony

Chiński jest najczęściej używanym współczesnym językiem na świecie. Mówi nim ponad 1,3 miliarda ludzi, z których większość mieszka w ChRL (ponad 980 milionów), Hongkongu (obecnie część ChRL) i na Tajwanie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź