Agresor obezwładniony przez policjantów

Agresor obezwładniony przez policjantów

W piątkowe popołudnie policjanci zatrzymali mężczyznę, który rzucał z okna swojego mieszkania doniczkami i butelkami, uszkadzając parkujące pod budynkiem samochody. Podczas interwencji 35-latek był niezwykle pobudzony i agresywny, usiłował rzucić też cegłą w funkcjonariusza.

13 marca około godziny 17.00 policjanci ruszyli na interwencję w rejon ul. Cecylii w Gliwicach, gdzie, jak się okazało, niezwykle pobudzony mężczyzna wyrzucał przez okno doniczki oraz butelki, przez co uszkodził dwa zaparkowane samochody marek Volkswagen Passat i Opel Zafira. Trwa szacowanie strat.

Podczas przeprowadzanej interwencji domowej funkcjonariusz ogniwa wywiadowczego, udzielający wsparcia policjantom z III komisariatu, został zmuszony do użycia wobec agresora środka przymusu bezpośredniego. Tym samym wykazał się refleksem i zapobiegł możliwemu uszkodzeniu ciała, gdyż gliwiczanin szykował się właśnie do rzucenia w jego kierunku cegłą.
Podejrzany nie odniósł podczas interwencji żadnych obrażeń, został zatrzymany. Okazało się, że znajdował się pod wpływem środków psychoaktywnych. Obecnie postępowanie przeciwko mężczyźnie prowadzi III KP w Gliwicach.

Previous Już nie pohandlują
Next Ignorując zalecenia sanitarne, zarażamy życie i zdrowie innych osób

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zamiast grzybów znalazł bomby

10 niewybuchów znalazł mężczyzna, który wybrał się dziś przed południem na grzyby do lasu w rejonie Łabęd. Natychmiast zadzwonił pod nr 112 i o znalezisku poinformował służby. Miejsce zostało zabezpieczone

Wiadomości 0 Comments

SZUKAMY ŚWIADKÓW POTRĄCENIA ROWERZYSTY

Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, w którym ucierpiał rowerzysta. Zdarzenie miało miejsce 13 sierpnia br. w godz. 16.00-17.00 w Gliwicach, w rejonie skrzyżowania ul.

Wiadomości 0 Comments

Rozbicie przestępczej szajki

Pyskowiccy kryminalni rozpracowali, ustalili i zatrzymali czterech członków szajki przestępczej działającej na terenie gminy Pyskowice. Do najpoważniejszych przestępstw, jakich dopuścili się podejrzani, należą najście na salon gier i włamanie do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź