45-latka zginęła pod kołami autobusu

45-latka zginęła pod kołami autobusu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę, 8 marca, tuż po północy. Autobus komunikacji miejskiej potrącił 45-letnią kobietę. Poszkodowana zmarła.

Zgłoszenie o wypadku na ul. Chorzowskiej wpłynęło do dyżurnego policji tuż po północy. Autobus komunikacji miejskiej, prowadzony przez 40-letniego mężczyznę, jechał ulicą Chorzowską od centrum Gliwic i zjeżdżał do zajezdni. Pojazd śmiertelnie potrącił 45-letnią kobietę, która wpadła pod jego koła w chwili wykonywania manewru skrętu w prawo. Kierowca był trzeźwy.
W sprawie wszczęto śledztwo. Trwa ustalanie okoliczności, w jakich doszło do tego zdarzenia.

Previous Podejrzany zdemaskowany dzięki pozostawionym śladom
Next Areszt dla włamywacza

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Przechodzenie na czerwonym – nie najlepszy pomysł

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP Gliwice podjęli interwencję wobec mężczyzny, który wczoraj, w centrum miasta, przechodził na czerwonym świetle. Pan wyróżnił się z tłumu, bowiem wszyscy piesi czekali, jedynie

Wiadomości 0 Comments

ODWIEDZAMY GROBY ZMARŁYCH KOLEGÓW

I zastępca komendanta miejskiego policji w Gliwicach, mł. insp. Mariusz Luszawski oraz kapelan policji diecezji gliwickiej, ks. Joachim Gondro zapalili znicze na grobach poległych w służbie funkcjonariuszy: nadkom. Mariana Szczuckiego

Wiadomości 0 Comments

Działanie „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Po raz kolejny drogówka z Gliwic przeprowadzała działania NURD. Podczas działań policjanci przyglądali się wzajemnym relacjom pomiędzy pieszymi a kierującymi. Piesi użytkownicy drogi znający i przestrzegający przepisów nagradzani byli odblaskami.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź